על פי תעודת ההסמכה שברשותו, רוני פרטוש הוא "אומן מתכת נפחות". 

שלא על הנייר, רוני הוא אומן מסוג אחר, המוציא תחת ידיו ריהוט מתכת אומנותי בעיצובים ייחודיים ומרהיבים. 
כל יצירה של רוני היא מקורית וייחודית, שלא ראיתם כמותה וגם לא תראו.
רוני מפסל במתכת כאילו היתה פלסטלינה, ומייצר ממנה שולחנות סלוניים, כסאות, מיטות מיוחדות וראשי מיטה, מראות מופלאות, ידיות לדלתות כניסה, מעקות מרהיבים ומלאי יצירתיות למדרגות בפנים הבית,
שערים בנפחות סורגים,מעקות,פרגולות,מדרגות , על סמך מאגר הרעיונות הבלתי נדלה שלו ועל רעיונות שלכם. 
 
באתר תוכלו להתרשם ממגוון עבודותיו של רוני, ואתם מוזמנים לבקר בגלריה בפרדס חנה ולראות במו עיניכם איך מייצרים אומנות...
 
"אומן המתכת" רוני פרטוש פועל מזה יותר מעשרים שנה במקצועיות רבה, המתכת בידיו הופכת לפלסטלינה שממנה רוני פרטוש מעצב ומייצר כל דבר שרק יכול לעלות על דמיונכם.
במשך השנים התמחה רוני פרטוש בייצור והרכבה של סורגים מעוצבים,שערי מתכת מעוצבים, מעקות מתכת מסוגננים וכן רהיטי אומן מדהימים ממתכת.
היתרון הגדול ש"אומן המתכת" רוני פרטוש מביא עימו מעבר למקצועיות והנסיון הרב, הינו שירות מהיר איכותי ויעיל ויחס חם ואישי שאתם מקבלים. החל משלב בחירת המוצר המתאים לכם ועד להרכבה ולגימור בביתכם ולשביעות רצונכם המלאה.
  
איך העבודה מתבצעת?
 
לאחר שיחת יעוץ קצרה שבה הינכם מקבלים מענה לצורככם האמיתי בהתאם לתקציבכם. מגיע רוני פרטוש לביתכם למדידות מהירות וחדשניות באמצעות כלי לייזר משוכללים.
לאחר זמן קצר אתם מקבלים סקיצה כיצד יראה בביתכם הסוגרים, השער מתכת המעוצב, או הפרגולה ממתכת שבחרתם.
"אומן המתכת" רוני פרטוש רב הנסיון יתאים איתכם מספר צורות וצבעים לשביעות רצונכם, שתוכלו לבחור מביניהם את העיצוב והצבע שאתם רוצים, אשר קנו מקום בלבבכם.
 
לאחר שבחרתם את השער מתכת, הסורגים, הפרגולה המעוצבת שלכם, על פי העיצוב שהודגם לכם ,רוני יוצא לשלב הביצוע, ותוך זמן קצר מגיעים צוות עובדים מיומן בניצוחו של "אומן המתכת" רוני פרטוש ומבצעים את העבודה לשביעות רצונכם על פי העיצוב והצבע שבחרתם.
 
לפני שאתם מחליטים מי יבצע עבורכם את עבודת המתכת על מכלוליה קרי - שערים, גדרות, פרגולות, מעקות וכו' כדאי שתבדקו היטב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הינו בעל נסיון ומומחיות, שיש לו את כלי עבודה החדשניים וכלי המדידה המדוייקים בלייזר החדשים. 
 
דבר זה חשוב מאד, שכן, מדידה לא נכונה מסתיימת בעבודה שאחר כך יהיה ניתן לראות למרחוק את "נסיונות התיקון" שנעשו על מנת "לטייח" את העבודה הלא מקצועית והלא בטיחותית שנעשתה, וזאת עוד מבלי להזכיר את עניין הפגמים באסטטיקה והגימור של העבודה.
 
דבר זה נכון שבעתיים, בעת שאתם בוחרים מי יבצע בעבורכם סורגים, מעקות ושערים, שכן, צריך להיות מומחה שהעבודה תהיה בטיחותית, כי סורג שלא קובע כהלכה ועם החיבורים הנכונים והמאובטחים לא יגן עליכם ברגע האמת מפני פריצה או גניבה. ושלא נדבר על מעקות שלא יורכבו כראוי שכן מדובר בסכנת חיים שילדים יכולים ליפול חלילה.
 
לכן, בבואכם להחליט מי יבצע עבורכם את העבודה חשוב לבדוק שהוא המקצועי והטוב ביותר בעבורכם.
 
"אומן המתכת" רוני פרטוש ישמח לתת לכם יעוץ מקצועי ראשוני חינם!
 
אז חייגו עכשיו, ותהנו משירות אמינות ומקצועיות שרק "אומן המתכת" רוני פרטוש יכול לתת לכם.
 
לתמונות נוספות והמלצות חמות היכנסו לדף הפייסבוק שלנו לחץ כאן
אודותינו